Daikin VRV – účinná klimatizácia pre každý typ budovy

Klimatizácia Daikin_VRV Žilina

Vysokoúčinné a spoľahlivé klimatizačné systémy Daikin, môžete nainštalovať na tie najnáročnejšie miesta a zostať zároveň neviditeľný z ulice.

Unikátne riešenie VRV vonkajších jednotiek.

Bezproblémová integrácia do okolitej architektúry a úplná flexibilita pre každú predajňu a typ budovy vďaka takmer neobmedzeným možnostiam riešení. Priestory je možné otvoriť skôr, keďže stavebné povolenia sa získavajú jednoduchšie a rýchlejšie. Vonkajšie klimatizačné jednotky je možné inštalovať aj tam, kde to predtým nebolo možné. Jednoduché dodržiavanie plánovaných nariadení, najlepšie riešenie pre budovy v meste ako sú banky, predajne alebo akákoľvek iná aplikácia, na ktorú si spomeniete.

Unikátna funkcia variabilnej teploty chladiva eliminuje studené prievany a neustále upravuje prevádzku jednotky podľa skutočných podmienok, čím maximalizuje sezónnu účinnosť. Centrálne ovládanie s jednoduchým používaním optimalizuje prevádzku a maximalizuje účinnosť a komfort.

Daikin VRV – účinnosť, komfort a ovládanie

Vyznačujú sa najvyššou sezónnou účinnosťou vo svojej triede (ESEER), majú zníženú spotrebu energie, nákladov a emisií CO2 a sú jedinečné mimoriadne tichou prevádzkou.

Veľmi sa hodí do husto osídlených oblastí, ako sú mestské centrá, vďaka nízkej prevádzkovej hlučnosti. Špecializované režimy znižujú hlučnosť ešte viac, čím sa dodržiavajú nariadenia o hlučnosti v mestách. Flexibilná montáž. Unikátna flexibilita, pretože jednotka sa rozdeľuje na dva prvky: výmenník tepla a kompresor. Ľahké jednotky znižujú dobu a úsilie na vykonanie inštalácie. Kompaktné rozmery maximalizujú využiteľný priestor. Flexibilita neviditeľného systému VRV.

VRV IV séria i ponúka najvyššiu účinnosť, hoci je jednotka vysoká len 400 mm. Radiálne ventilátory su mimoriadne účinné radiálne ventilátory (v porovnaní s viaclamelovým odstredivým ventilátorom je zvýšenie účinnosti až nad 50%). Optimalizovaný tvar pre vyšší prietok vzduchu a statický tlak. To spôsobuje vysoké účinnosti pri porovnaní so štandardnými vonkajšími jednotkami nainštalovanými vnútri.Patentovaná technológia dozadu zahnutých lopatiek. Kompaktná jednotka kompresora.Malá zastavaná plocha maximalizuje využiteľný priestor (600 x 550 mm). Jednoduchá inštalácia v sklade alebo administratívnej časti.Točivá rozvodová skrinka pre jednoduchú údržbu.

Unikátna vonkajšia jednotka Split pre inštaláciu vo vnútri. Je kompaktná a jednoducho sa skryje, preto je inštalácia možná aj na úroveň podlahy v administratívnej časti, sklade, technickej miestnosti alebo v kuchyni. Výmenník tepla je možné zase nainštalovať do podhľadu. Znamená to, že klimatizačný systém je úplne neviditeľný a nezaberie veľa drahého komerčného priestoru.