Klimatizácie Daikin – komfort, jednoduchosť a spoľahlivosť

Klimatizácie Daikin - Žilina

Klimatizácie Daikin zaručujú nízke prevádzkové náklady a optimálny komfort aj pri tých najchladnejších vonkajších teplotách vďaka unikátnemu kaskádovému kompresoru. Tajomstvo kvality Daikin klimatizácií spočíva v prepojení japonských špičkových technológií, neustáleho testovania v extrémnych podmienkach a našich viac ako 90-ročných skúseností. Väčšina klimatizácií obsahuje filtre, ktoré vzduch navyše aj čistia od prachu či peľu. Daikin fotokatalytické filtre dokážu odstrániť až 99,9 % všetkých nečistôt vo vzduchu. A technológia flash streamer, použitá v najvyššej rade klimatizácií, zbaví váš domov aj baktérií, plesní a vírusov.

KOMFORT

Klimatizácie Daikin sa vyznačujú tichou a kompaktnou vonkajšou jednotkou. S Daikin jednoducho zabudnete, že máte doma klimatizáciu. Vďaka najpokrokovejším japonským technológiám sa nám podarilo znížiť prevádzkový hluk našich klimatizácií až na takmer nepočuteľnú úroveň.

ENERGETICKÁ ÚČINNOSŤ

Účinnosť klimatizácie Daikin s Hodnotou COP až do 5* ma vplyv na nárast učinnosti, Zvýšenie  učinnosti sa typicky prejavý ročne až do 300%.  Prečo zbytočne mrhať energiou neustálym vypínaním a zapínaním? Daikin klimatizácie využívajú pokrokovú inverterovú technológiu, ktorá na základe teploty v miestnosti automaticky reguluje výkon, vďaka čomu ušetríte až 30 % energie!

OVLÁDANIE

Rýchly a pohodlný štart klimatizácie bez námahy, vám poskytne aj diaľkový ovládač klimatizácie Daikin s jednoduchou obsluhou.

SPOĽAHLIVOSŤ

Daikin zaručuje spoľahlivú prevádzku aj pri vonkajšej teplote -25°C*. Klimatizácia Daikin je taktiež  zabezpečená funkciou ochrany pred mrazom pre maximálnu spoľahlivosť. Zárukou kvality Daikin klimatizácií je nielen neustále vylepšovanie všetkých komponentov, ale predovšetkým prvotriedne japonské technológie. A japonské technológie sú rovnaké ako samurajské meče – precízne, bezchybné, s dôrazom na najmenší detail.