Tepelné čerpadlá Daikin vzduch-vzduch sú ekologické a úsporné

Tepelné čerpadlá získavajú teplo z vonkajšieho vzduchu aj v chladnom počasí a sú mimoriadne účinné pri vykurovaní bytu alebo domu. Tepelné čerpadlá Daikin sú tiché, nenápadné a využívajú najmodernejšiu technológiu, ktorá udržuje účty za energiu čo najnižšie.

Tepelné čerpadlá Daikin typu vzduch-vzduch, so štýlovými vnútornými jednotkami, širokým sortimentom modelov a ovládaním pre každú miestnosť, ponúkajú komfortné a energeticky účinné riešenia pre vašu obývačku, spálňu, kanceláriu a pod.

Pomocou tepelného čerpadla Daikin pochádza 80% spotrebovanej energie na vykurovanie vášho domu z vonkajšieho vzduchu – bezplatného a obnoviteľného zdroja! Pri chladení, zase naopak, systém transformuje teplo z vnútorného vzduchu.

Hlavné výhody technológie

INDIVIDUÁLNE OVLÁDANIE

Teplotu každej miestnosti môžete ovládať samostatne, aby ste získali požadovanú teplotu v tých miestach, v ktorých to potrebujete.

ÚSPORY ENERGIE A NÁKLADOV

Pokročilé technológie invertorov a tepelných čerpadiel ponúkajú najvyššie účinnosti a úspory energie pri nižších nákladoch.

FLEXIBILNÁ MONTÁŽ

Kompaktné vnútorné jednotky Daikin sa jednoducho inštalujú aj v domoch s obmedzeným priestorom.

ROZSIAHLY SORTIMENT

Náš široký sortiment produktov znamená, že si môžete vybrať štýl a výkon, ktoré najviac vyhovujú vášmu domu.

TICHÁ PREVÁDZKA

Naše vnútorné jednotky sú úplne tiché a ponúkajú dokonalý komfort.

VÝKON TEPELNÉHO ČERPADLA

Technológia Daikin reguluje vlhkosť pri každej teplote bez potreby ďalšieho zásobníka na vodu, aby poskytla ten najlepší komfort.

Kvalitná technická podpora po inštalácii

Špičkový servis po predaji a inštalácii zaručuje podporu, ktorá je poruke vždy, keď ju potrebujete od našich vyškolených odborníkov. Profesionálne pomôcky pre návrh a vynikajúca odborná podpora skracujú dobu inštalácie, čím zaisťujú optimálnu prevádzku a nižšie prevádzkové náklady.