Značka Daikin zaručuje komfort, učinnosť a ekologickosť

Tepelné čerpadlá Daikin - Žilina

Spoločnosť Daikin bola prvým európskym výrobcom klimatizačných jednotiek, ktorý získal environmentálny certifikát ISO14001 a  všetky závody spoločnosti Daikin sú podobne certifikované. Politika nulového odpadu spoločnosti zaručuje, že mnohé z  jej produktov je možné recyklovať, znova použiť alebo obnoviť.

Účelom regulovania vnútornej klímy je poskytnúť optimálne prostredie počas celého roka a na dosiahnutie tohto cieľa ponúkame riešenia na mieru. Či už potrebujete riešenie pre jednu miestnosť alebo celý dom, Multi systém s jeho technológiou invertorov a tepelných čerpadiel, je možné prispôsobiť na mieru a ponúknuť tak to najvhodnejšie. Vnútorné jednotky Daikin sa jednoducho inštalujú, zaberajú minimálny priestor a sú vhodné do každého interiéru. Pre dokonalý komfort ponúkame aj riešenie, ktoré kombinuje klimatizáciu s vetraním a zvlhčovaním.

Účinnosť tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlá získavajú tepelnú energiu z  vonkajšieho vzduchu dokonca aj počas najmrazivejších dní v zime. Systémy Daikin sú schopné poskytovať komfortné a účinné vnútorné vykurovanie, ako aj spĺňať presné priemyselné požiadavky na vykurovanie a chladenie.

Energeticky účinné zariadenia

Mnohé inovácie produktov spoločnosti Daikin pochádzajú z  požiadavky na ochranu životného prostredia. Invertor technológia znižuje dobu nábehu jednotky a  prispôsobuje výkon kompresora tak, aby poskytoval práve požadovanú záťaž od systému.

Recyklovanie materiálov

Pre spoločnosť Daikin je recyklácia materiálov samozrejmosťou. Kal, obnovený zo spracovanej odpadovej vody, sa napríklad používa pri výrobe spojív. Recyklácia iných typov odpadov je tiež podporovaná investíciou do znovu použiteľných obalov.

V spojení s DC motormi dokáže zariadenie Daikin dosiahnuť najvyššie hodnoty energetickej účinnosti na trhu. Podobne aj pokroková a  presná regulácia zaisťuje stálu optimálnu účinnosť systému a  umožňujú vzdialené monitorovanie cez internet.